Lash lift ehk ripsmete keemiline koolutamine

Lash lift ehk ripsmete keemiline koolutamine ehk lamineerimine on hooldus, mille abil muudetakse naturaalsete ripsmete kuju vastavalt soovile. Tulemus püsib keskmiselt 6-8 nädalat, sõltuvalt kliendi naturaalsetest ripsetest. Lash lifti võib meie juures teha nii tihti või nii harva, kui klient soovib.

Teostame lash lifti revolutsiooniliste orgaanilise emulsiooniga (st. et kasutuses ei ole tavapäraseid tugevaid kemikaale nagu ammoniaak, tioglükolaat jne). Tooted on meie enda poolt välja töötatud ja toodetud Euroopa Liidus ning on unikaalsed terves ripsmemaailmas. Tänu eriti pehmetoimelisele koostisele, ei vaja ripsmed kodus tavapärasest erinevat hooldust ega eraldi niisutust.

Hoolduse käigus kasutame innovaatilist toitvat emulsiooni, mis kinnitab tulemuse koheselt st.klient ei pea hoiduma veest, ujumisest, aurusaunast jne esimesed 24h. Samuti kanname hoolduse lõpus ripsmetele sügavmusta toitva maski, mis jätab ripsmetest mulje otsekui oleks neile tušši peale kantud. Tänu sellele võib klient hooldusest otse suunduda oma järgmistele tegevustele, ilma et peaks tušši ise peale kandma.

Teenuse maksumus

Lash lift
Protseduuri kestus: 1 tund 45 min

55€

NB! Teenuse hinna sees on kaks ripsmete värvimist: esimene kord hoolduse ajal ja teine kord 3 nädalat peale lash lift´i protseduuri.

Enne lash lifti protseduuri

Pärast lash lifti protseduuri